AVV Keistad pakt volle winst
Tegen Peelpush uit het Limburgse Meyel ( 9e op de ranglijst) werd een vrij eenvoudige 4-0 zege behaald via de setstanden 25-20, 25-22, 25-15 en 25-22. Hierdoor stijgt Keistad naar plek 6 met de top vijf vlakbij.
In het begin van de eerste set moest Keistad even in het ritme komen. Het kwam achter met 6-9, maar bij 9-10 serveerde Djim Baas in een ruk naar 13-10 en langzaam bouwde de thuisploeg de score verder uit. Na 16-12 en 20-15 lieten de Amersfoorters Peelpush achter met 25-20. Demian Hoogland onderscheidde zich met vijf directe blokpunten. Zijn totaal zou deze wedstrijd op tien komen.
In de tweede set startte Keistad voortvarend. Men liet de tegenstander de fouten maken (net als in de eerste set tien in totaal) en kwam op 13-10. Door een goede sprongservice van Peelpush kwam de stand op 13-14, waarna de strijd gelijk opging: 18-18 en 22-22. Toen bleek Keistad toch over iets meer power te beschikken en gedecideerd werd Peelpush geen punt meer gegund: 25-22.
"Geen verslapping in de volgende set, direct doordrukken!" was het advies van de Keistadcoaches en dat gebeurde vrij eenvoudig. Vooral de goede aanvallen en het fel verdedigen aan Amersfoortse kant maakte het de tegenstander moeilijk om punten te scoren. De servicedruk van Keistad was de hele wedstrijd erg hoog en daardoor was het aanvalsspel van de Limburgers goed te "lezen". Marwin Hogeterp nam de plaats in van zijn broer Pascal en scoorde direct twee aanvalspunten. Met 25-15 werd deze derde set overtuigend afgesloten.
Het ging gelijk op in de vierde set. Keistad verslapte iets en kwam twee maal achter: 6-9 en 11-13. Men hervond zichzelf echter op tijd en na 19-17 en 21-20 leek het Limburgse verzet gebroken. Toch kwam Peelpush nog gelijk: 22-22, maar Frank Pastoor zorgde met een serviceace en een service via de netband voor enige opluchting. Een aanvalsfout van Peelpush resulteerde in 25-22 en de 4-0 wedstrijdwinst voor Keistad.
De Amersfoorters kunnen twee weken genieten van deze overwinning, want de competitie ligt even stil.
29-05-2011 Van den Brom: dit is slecht voor je hart
03-01-2011 Frank de Boer denkt als Cruijff en Van Gaal
17-10-2010 Roda JC heeft weinig te duchten van Vitesse
29-05-2011 VVV handhaaft zich in slotminuten
29-05-2011 VVV voorkomt degradatie
Om te kunnen reageren op dit bericht, dient u zich als gebruiker in te loggen. Heeft u nog geen account? Dan kunt u zich gratis registreren.