Sliedrecht Sport 2 – AVV Keistad 3 – 1
Om de aansluiting met de top vijf te behouden moest AVV Keistad heren 1 winnen van het een plaats lager staande Sliedrecht Sport 2. Dit lukte niet. De Amersfoorters gingen met 3-1 ten onder. De Keistadheren kwamen niet goed in de wedstrijd, kregen geen vat op de tegenstander en maakte veel fouten, vooral in de passing en met de service. De eerste set werd eigenlijk ontsierd door de vele service- en passfouten aan beide zijden. Keistad had moeite met de bal (een andere dan waar men normaal mee speelt), maar ook de thuisploeg grossierde in mislukte opslagen. Tot 13-13 ging de strijd gelijk op, waarna Sliedrecht bij 17-15 het eerste gaatje sloeg en dat uitbouwde naar 21-15. Er ging veel mis bij Keistad en met 25-17 was de eerste setwinst voor de thuisploeg.
Weer was de stand tot 13-13 in het tweede bedrijf in evenwicht, waarna het Keistad was, dat een voorsprong nam: 17-21, maar in no time was het weer 22-21 voor Sliedrecht. Keistad gaf de strijd niet op en na enkele lange, spannende rally’s werd deze set met 23-25 in het voordeel van Keistad beslist.
De derde set bleek het breekpunt. Wie deze won zou waarschijnlijk de wedstrijd naar zich toe trekken. Later bleek dit maar al te waar.
Keistad bleef maar moeite houden met de passing en zag de thuisploeg uitlopen naar 9-5 en 15-11. Toch kwam er toen een ommekeer. Thijs Besseling kwam in het veld en de bezoekers kwamen op voorsprong:
15-16. Toch leek bij 24-22 Sliedrecht de winnaar van deze set te worden, maar Keistad kwam terug en verloor jammerlijk, door twee onnodige passfouten, met 29-27.
Toch bleef men aan Amersfoortse kant in een overwinning geloven. Bij Sliedrecht echter ook en na 7-7 sloeg de thuisploeg het beslissende gat. Keistad liep achter de feiten aan, sloeg zich herhaaldelijk stuk op het blok en kwam niet verder dan de 22 punten: 25-22 en dus de 3-1 nederlaag.
Keistad staat nu op de zevende plaats na de eerste competitiehelft en dat is, gezien de kracht van de ploeg, gewoon te laag. Men zal in de tweede helft alles op alles moeten zetten om te stijgen op de ranglijst, maar er komen nog elf mogelijkheden.
A.s. zaterdag speelt Keistad weer uit, in Goirle wacht Red Key, dat in Amersfoort verrassend met 3-1 wist te winnen. Revanche dus voor de Keistadheren.
29-05-2011 Van den Brom: dit is slecht voor je hart
03-01-2011 Frank de Boer denkt als Cruijff en Van Gaal
17-10-2010 Roda JC heeft weinig te duchten van Vitesse
29-05-2011 VVV handhaaft zich in slotminuten
29-05-2011 VVV voorkomt degradatie
Om te kunnen reageren op dit bericht, dient u zich als gebruiker in te loggen. Heeft u nog geen account? Dan kunt u zich gratis registreren.