Jan Moes nieuwe trainer SV Mussel
SV Mussel heeft voor volgend seizoen Jan Moes aangesteld als trainer. De 48-jarige inwoner van Barger-Oosterveld volgt Martin Drent op die eerder deze week zijn vertrek als trainer bij "de SV" aankondigde. Op dit moment is Jan Moes bezig aan zijn derde en dus laatste seizoen bij DZOH uit Emmen waar hij vorig seizoen zijn grootste succes boekte als trainer. Met onder andere Martin Drent in de selectie werd de club uit de Rietlanden kampioen van de derde klasse.
De oefenmeester, die in het bezit is van het TC-2 diploma, begon zijn trainersloopbaan bij Weerdinge waar hij drie seizoenen actief was. Alvorens hij naar DZOH verkaste stond hij maarliefst zes seizoenen aan het roer bij SC Angelslo. Als speler was Jan Moes de laatste tien jaar van zijn carriëre actief bij SVBO waar hij ook de gloriejaren in de hoofdklasse meemaakte.
Met ingang van het seizoen 2012-2013 volgt er voor de geboren Drent dus een Gronings avontuur in Mussel waar hij mogelijk herenigd wordt met Martin Drent omdat de kans zeer groot is dat de huidige trainer van Mussel verder gaat als speler bij de rood/blauwen.
Zoals gebruikelijk bij een nieuwe trainer is er een contract getekend voor één seizoen waarbij de intentie er is voor een langere samenwerking.
29-05-2011 Van den Brom: dit is slecht voor je hart
03-01-2011 Frank de Boer denkt als Cruijff en Van Gaal
17-10-2010 Roda JC heeft weinig te duchten van Vitesse
29-05-2011 VVV handhaaft zich in slotminuten
29-05-2011 VVV voorkomt degradatie
Om te kunnen reageren op dit bericht, dient u zich als gebruiker in te loggen. Heeft u nog geen account? Dan kunt u zich gratis registreren.