HCAW organiseert Beeball Toernooi

Terug naar vorige pagina

Zondag 18 september 2011 vindt op het terrein van Mr.Cocker HCAW het tweede Mr.Cocker HCAW Beeball Toernooi plaats. Het toernooi is speciaal bedoeld voor de allerjongste honk- en softballertjes van Nederland. Beeball is ontwikkeld om de allerjongste spelers en speelsters op een leuke en speelse manier te laten kennismaken met de honk- en softbalsport. Het is een stoer, flitsend en leuk spel waarbij beweging, teamgeest en sportiviteit voorop staan. Door kleine teams en eenvoudige spelregels worden kinderen volledig in het spel betrokken en zijn zij volop in beweging. Door het spelen van BeeBall raken kinderen snel vertrouwd met het slaan, gooien en vangen. Op speelse wijze wordt de kinderen de technische vaardigheden geleerd van honkbal en softbal. Beeball kan bij Mr.Cocker HCAW gespeeld worden door kinderen in de leeftijd vanaf vier jaar tot maximaal tien jaar.

 

Tijdens de tweede editie van het Mr.Cocker HCAW Beeball Toernooi is iedereen van harte welkom op het terrein van Mr.Cocker HCAW aan de Zanderijweg te Bussum. Van 10.00 tot 15.00 uur zullen er achttien teams van verschillende verenigingen uit het hele land actief zijn.
Naast leuke en spannende wedstrijden kan men genieten van koffie met gebak en versnaperingen uit de kantine terwijl men bij het winkelkraampje de benodigde honk- en softbalspullen kan verkrijgen. Door vrijwilligers is er een leuk assortiment prijzen bij winkeliers en sponsors ingezameld waardoor er tijdens het toernooi ook een loterij zal plaatsvinden.
 

Uitgegeven: 09-09-2011 08:02, views: 217
Reacties (0)
Zie ook:

Om te kunnen reageren op dit bericht, dient u zich als gebruiker in te loggen. Heeft u nog geen account? Dan kunt u zich gratis registreren.

honkbal

Regiosport Plaza - voor al uw sportnieuws in uw regio