HHC plaatst zich als zesde voor de finale van het Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi
STEENWIJKSMOER – HHC heeft zich via de tussenronde als zesde en laatste geplaatst voor de grote finale van het Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi. HHC werd in een bomvolle sporthal Angelslo in Emmen afgetekend poulewinnaar al zag dat er in de beginfase niet naar uit. HHC begon met een gelijkspel tegen Dalen, maar won vervolgens de overige drie wedstrijden met ruime cijfers. Van de finalisten van vorig jaar zullen alleen Dalen en Erica niet aanwezig zijn. De finale wordt zaterdag 7 januari in sporthal Angelslo gespeeld met Hoogeveen, HODO, HZVV, Nieuw Buinen, MSC en HHC.
De tussenronde werd in een fantastische ambiance afgewerkt. Niet eerder was het zo druk in Angelslo tijdens een tussenronde als afgelopen woensdag. De tussenronde werd gespeeld door clubs, die tijdens het Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi altijd veel toeschouwers meenemen. De supporters van Dalen, Hollandscheveld, Erica en HHC schreeuwden om het hardst en dat leverde een sfeervolle tussenronde op. Drenthina was de vijfde deelnemer.
Het leek in de beginfase te gaan tussen Dalen en HHC. Dalen begon met een 3-2 zege op Drenthina en Dalen hield vervolgens HHC op 1-1. Erica begon met een moeizame zege op Hollandscheveld, maar kreeg het moeilijk na de duidelijke 3-0 nederlaag tegen HHC. Toen Dalen daarna zich liet verrassen door Hollandscheveld en HHC Drenthina ruim versloeg had HHC de beste papieren in de laatste speelronde. HHC moest in haar laatste wedstrijd van Hollandscheveld winnen om zeker te zijn van de finale. Hollandscheveld verweerde zich goed, maar de topklasser won toch royaal met 4-0. Erica, dat eerder Dalen met maar liefst 7-4 verslagen had was met zes punten uit drie wedstrijden kansloos en speelde de laatste wedstrijd om des keizers baard tegen Drenthina, die de Emmenaren verrassend met 2-1 wonnen.
Roy Stroeve van HHC werd topscorer met vijf treffers. Lars Offringa van HHC volgde met vier doelpunten.
Eindstand tussenronde
1. HHC 4-10 13-3
2. Erica 4- 6 10-10
3. Drenthina 4- 4 6-8
4. Dalen 4- 4 9-12
5. Hollandscheveld 4- 4 3-7
HHC gaat naar de grote finale.
De grote finale van de 35ste editie van het Protos Weering Zaalvoetbaltoernooi vindt zaterdag 7 januari 2012 in sporthal Angelslo plaats. De deelnemers zijn de topklasser HHC, de hoofdklassers MSC en Hoogeveen, de eersteklassers Nieuw Buinen en HZVV en titelverdediger HODO, dat in de tweede klasse uitkomt.
Het programma begint dan al om 12.00 uur met de opening en de loting. Er worden twee poules van drie ploegen gevormd en de poulewedstrijden beginnen om 12.30 uur. Om 15.45 uur beginnen de kruisfinales en om 18.00 uur begint de finale, die twee keer twintig minuten duurt. Om 18.45 uur reikt de directeur van hoofdsponsor Tuindeco uit Coevorden, de heer Weering de prijzen uit.
29-05-2011 Van den Brom: dit is slecht voor je hart
03-01-2011 Frank de Boer denkt als Cruijff en Van Gaal
17-10-2010 Roda JC heeft weinig te duchten van Vitesse
29-05-2011 VVV handhaaft zich in slotminuten
29-05-2011 VVV voorkomt degradatie
Om te kunnen reageren op dit bericht, dient u zich als gebruiker in te loggen. Heeft u nog geen account? Dan kunt u zich gratis registreren.