Verdiende overwinning handbalsters Zephyr

Terug naar vorige pagina

Op zaterdagavond stonden de dames van Zephyr tegenover Olympia uit Oss. Dit team stond in de competitie twee plaatsen boven Zephyr op een derde plaats. Het beloofde een spannende wedstrijd te worden en nadat coach Jack de dames had gewezen op de eigen kwaliteiten waren de dames van Zephyr gebrand op een overwinning. Ze begonnen vol goede moed en met een voltallig team aan de wedstrijd. Al snel maakte Yvonne van de Burgt, vanuit de hoek, de eerste goal voor de dames van Zephyr. Olympia kwam snel hierna met een tegendoelpunt. Daarna had Zephyr duidelijk de overhand en wist door mooie doelpunten van Esther van Eggelen en Lindie van Kronenburg de ruststand uit te bouwen naar een 4-9 voorsprong voor de dames uit Schijndel.
De dames van Zephyr kwamen na de rust niet zo sterk uit de startblokken en kregen een break-out tegen. Olympia scoorde daarna moeizaam omdat de dames van Zephyr stevig aan het verdedigen waren. Zephyr hield de voorsprong in de tweede helft netjes vast en won met 8-14.
Volgens coach Jack Weijters was er weinig aan af te dingen. De dames waren hun eigen spel blijven spelen en hadden laten zien dat de 2 punten die ze mee naar Schijndel namen echt verdiend waren.
Doelpunten: Yvonne van de Burgt (3), Lindie van Kronenburg (3), Esther van Eggelen (3), Mariëlle van der Aa (2), Ingrid Bijnen, Femke van der Heyden, Sonja van Hamond (1).
 

Uitgegeven: 13-02-2012 09:33, views: 71
Reacties (0)
Zie ook:

Om te kunnen reageren op dit bericht, dient u zich als gebruiker in te loggen. Heeft u nog geen account? Dan kunt u zich gratis registreren.

basketbal

Regiosport Plaza - voor al uw sportnieuws in uw regio