Bato scoort drie keer goud!

Terug naar vorige pagina

In een zeer goed gevulde Sporthal in Grijpskerk werd zaterdag 4 februari de eerste ACRO-gymnastiek wedstrijd van dit seizoen gehouden. Ruim 150 deelnemers uit de provincie Groningen streden op D/E-niveau om een plaats op het podium. Maar liefst 15 teams van GV BATO Winschoten kwamen in actie. Bij de Trio’s E-lijn junior kwamen Fleur Sassen, Iris Bovenhuis en Marieke Edzes Koerts in actie. Ze lieten een prachtige oefening zien met een mooie choreografie. De score die behaald werd, was 25.250 punten. Dit was voldoende voor een hele mooie gouden medaille.
Bij de Senioren ging de strijd tussen Renée Katuin, Laura Horrel en Eryn Prins en het trio José Prins, Marijke Bos en Lynn Klaassens. Beide trio’s van BATO behaalden 25.200, maar van het eerste trio was het technische deel hoger en daarom werden zij uiteindelijk eerste en moesten de andere turnsters genoegen nemen met een zilveren medaille.
In de D-lijn was het deelnemersveld aan elkaar gewaagd. Doordat Anniek Bakker, Daphne Sassen en Anniek Edzes Koerts stabiel turnden, behaalden ze zeer verrassend het brons.

 

Bij de duo’s werd er bij de Pupillen een uitstekende oefening neergezet door Kyra Benthem en Guusje Jansen van GV Bato. Met een score van 25.650 behaald ze een mooie eerste plaats.

De volgende wedstrijd zal zijn de provinciale kampioenschappen op 10 maart a.s. in Finsterwolde. Dan kunnen de acrobaten zich plaatsten voor de Districtkampioenschappen!
 

Uitgegeven: 06-02-2012 08:04, views: 130
Reacties (0)
Zie ook:

Om te kunnen reageren op dit bericht, dient u zich als gebruiker in te loggen. Heeft u nog geen account? Dan kunt u zich gratis registreren.

turnen

Regiosport Plaza - voor al uw sportnieuws in uw regio