Dindoa ziet kampioenschap vervliegen

Terug naar vorige pagina

Ermelo-Een hard werkend Dindoa kon zaterdag voor eigen publiek niet voorkomen, dat koploper IJsselvogels de overwinning opstreek. Met 9-15 namen de bezoekers de punten mee naar Moordrecht. Met dit verlies is voor Dindoa zo goed als zeker de kans op het kampioenschap verkeken. Zaterdag wordt gespeeld in Krimpen aan de IJssel tegen de nummer drie KOAG. De ploeg van Gertjan Jansen moest lijdzaam ondergaan, dat IJsselvogels doeltreffender was in de schoten. Verdedigend was het ook nu niet slecht wat het Dindoa-achttal liet zien.
Halverwege de eerste helft stond het al 1-5 voor de IJsselvogels. Van Ermelose kant was er alleen een strafworp van Peter van Marle, toegekend omdat Roy van der Knaap bij een doorloopbal werd geblokt. In deze fase werd Van Marle vervolgens naar de kant gehaald vanwege een kuitblessure. Erik van der Weide nam zijn plaats in.
Het resterende deel van de eerste helft kende de thuisploeg een sterke periode. Het wist zelfs op te klimmen tot 6-7. Roy van der Knaap scoorde 2-5, gevolgd door Marnix Jonker met een afstandschot. Een vrije bal van Doortje de Leeuw viel daarop door de mand en in dezelfde minuut schoot Roy van der Knaap opnieuw raak. Doortje de Leeuw scoorde 6-7, maar moest daarna met lede ogen aanzien dat IJsselvogels met een voordeel van 6-8 de kleedkamers in ging.

 

In de tweede helft kon Dindoa de opmars niet voortzetten. Debbie van Houwelingen schoot raak, maar IJsselvogels deed dat vaker zodat er na tien minuten een achterstand van 7-11 voor Dindoa op het scorebord stond. Een mooi schot van Roy van der Knaap vanuit een verre hoek van het veld was goed voor 8-11. Met nog een kwartier te gaan zag coach Gertjan Jansen zich genoodzaakt een tweede wissel toe te passen. Karen Odding werd ingezet voor de met een enkel blessure van het veld hinkende Debbie van Houwelingen.
Marnix Jonker schoot met nog een dikke tien minuten te gaan het laatste punt van Dindoa door de korf (9-12). In de laatste deel van de wedstrijd streed Dindoa voor wat het waard was. IJsselvogels kon nog driemaal de korf vinden, zodat de eindstand werd bepaald op 9-15.
Scores: Roy van der Knaap 3, Marnix Jonker 2, Doortje de Leeuw 2, Peter van Marle 1 (1 strafworp), Debbie van Houwelingen 1.

Dindoa 2 speelde gelijk tegen het tweede van IJsselvogels met 13-13.
Ook Dindoa A1 eindigde met een gelijk spel. Rigtersbleek A1 deelden de punten na de uitslag van 14-14.
 

Uitgegeven: 23-01-2012 08:59, views: 48
Reacties (0)
Zie ook:

Om te kunnen reageren op dit bericht, dient u zich als gebruiker in te loggen. Heeft u nog geen account? Dan kunt u zich gratis registreren.

korfbal

Regiosport Plaza - voor al uw sportnieuws in uw regio