Prima prestaties van de Reestduikers
Zaterdag 18 februari jl stond er voor de Reestduikers een 10 kamp wedstrijd op het programma. De wedstrijd werd georganiseerd door de Veenkers in Bad Hesselingen in Meppel, het trainingszwembad van de Reestduikers. Er waren deze keer tegenstanders uit Genemuiden, Urk, Steenwijk en Nijeveen en de inschrijftijden beloofden spannende wedstrijden. Er werd begonnen met het rugslagprogramma Amber Benning mocht het spits afbijten en verdiende een prachtige zilveren medaille. Nadat iedereen aan de beurt was geweest volgde een korte pauze waarna er verder werd gegaan met de 25 en 50 meter schoolslag en ook hier lieten de zwemmers uit de Wolden hun strijdlust zien. Aan het eind van de middag was er de 14-persoons pret-estafette waarbij de Reestduikers zeer overtuigend wonnen allemaal onder luide aanmoedigingen van hun meegekomen fans en de 4 zwemmers die “over” waren.
Hierna volgde de prijsuitreiking en de medailleoogst bestond uit 2 Gouden, 6 zilveren en 10 bronzen exemplaren, ook werden er maar liefst 20 Persoonlijke Records gezwommen!
De volgende wedstrijd is op 3 maart in Hoogeveen waar een 5-kamp wedstrijd op het programma staat.
29-05-2011 Van den Brom: dit is slecht voor je hart
03-01-2011 Frank de Boer denkt als Cruijff en Van Gaal
17-10-2010 Roda JC heeft weinig te duchten van Vitesse
29-05-2011 VVV handhaaft zich in slotminuten
29-05-2011 VVV voorkomt degradatie
Om te kunnen reageren op dit bericht, dient u zich als gebruiker in te loggen. Heeft u nog geen account? Dan kunt u zich gratis registreren.