Tweede voorronde NKþ Sjoelen

Terug naar vorige pagina

Daguitslag 2e Individuele Selectiewedstrijd Afdeling Noord dd 07-02-09


Klasse : Hoofdklasse DA

Ps ANS-nr Naam R 3 R 4 Totaal Gem.
-------------------------------------------------------------------------
1 1000058 Hettie Kleine 1394 1439 2833 141.65
2 1000041 Nelly Eekhof 1397 1380 2777 138.85
3 1000157 Elly Mensen 1323 1448 2771 138.55
4 1000151 Janny Koops-de Vries 1330 1368 2698 134.90
5 1000113 Geesje Berendsen-Eling 1349 1342 2691 134.55
-------------------------------------------------------------------------


Klasse : Hoofdklasse HA

Ps ANS-nr Naam R 3 R 4 Totaal Gem.
-------------------------------------------------------------------------
1 1000110 Harold Schomaker 1444 1440 2884 144.20
2 1000109 Herman Depenbrock 1402 1436 2838 141.90
3 1000052 Ron Duursma 1423 1405 2828 141.40
4 1000039 Marcel Viand 1368 1418 2786 139.30
5 1000074 Jan Postma 1405 1376 2781 139.05
6 1000047 Jaap Huisman 1375 1393 2768 138.40
7 1000129 Tinus de Vries 1348 1365 2713 135.65
8 1000099 Manfred Ravens 1340 1369 2709 135.45
9 1000127 Sjaak de Vries 1347 1349 2696 134.80
10 1000125 Gradus Mensen 1388 1291 2679 133.95
11 1000106 Harm Zoutman 1333 1340 2673 133.65
-------------------------------------------------------------------------


Klasse : Hoofdklasse HB

Ps ANS-nr Naam R 3 R 4 Totaal Gem.
-------------------------------------------------------------------------
1 1000038 Frank Oltmans 1380 1425 2805 140.25
2 1002097 Jelle Elzinga 1391 1408 2799 139.95
3 1000087 Evert de Jonge 1372 1379 2751 137.55
4 1000015 Jaap van der Velde 1345 1363 2708 135.40
5 1000032 Kees Kolen 1302 1314 2616 130.80
6 1000100 Eltjo Meijer 1298 1310 2608 130.40
7 1000098 Jan Meijer 1280 1327 2607 130.35
-------------------------------------------------------------------------




Klasse : Jeugd

Ps ANS-nr Naam R 3 R 4 Totaal Gem.
-------------------------------------------------------------------------
1 1000142 Jacquelien Klunder 1078 1072 2150 107.50
2 1001988 Anna Carina Zoutman 1007 991 1998 99.90
3 1000143 Jonas Klunder 978 978 1956 97.80
4 1002106 Ellen de Vries 938 971 1909 95.45
5 1000033 Janine Zoutman 941 925 1866 93.30
6 1000105 Kim Berendsen 937 862 1799 89.95
7 1002105 Louise Klunder 883 889 1772 88.60
8 1000116 Chantal Berendsen 879 835 1714 85.70
-------------------------------------------------------------------------


Klasse : Klasse C

Ps ANS-nr Naam R 3 R 4 Totaal Gem.
-------------------------------------------------------------------------
1 1000000 Harm Cornelissen 1361 1407 2768 138.40
2 1000086 Jannie Kruizinga 1364 1333 2697 134.85
3 1000141 Jans Sloots 1343 1307 2650 132.50
4 1000114 Ineke Jongbloed 1296 1321 2617 130.85
5 1000104 Lammert Kiers 1340 1275 2615 130.75
6 1000057 Hennie Keimpena-Kleine 1235 1317 2552 127.60
7 1000137 Dikkie Spithof 1256 1279 2535 126.75
8 1000121 Hillie Knigge-Lanting 1252 1267 2519 125.95
9 1000001 Greta van de Zee-Kloosterhuis 1220 1294 2514 125.70
10 1000065 Henk Kruizinga 1282 1229 2511 125.55
11 1000178 Leen Kalksma 1244 1233 2477 123.85
-------------------------------------------------------------------------


Klasse : Klasse D

Ps ANS-nr Naam R 3 R 4 Totaal Gem.
-------------------------------------------------------------------------
1 1000177 Jan Twickler 1311 1313 2624 131.20
2 1000135 Geert de Jong 1269 1295 2564 128.20
3 1000083 Alie Geerts 1277 1271 2548 127.40
4 1000161 Hennie Wolters 1332 1214 2546 127.30
5 1000046 Roelf Hekman 1296 1232 2528 126.40
6 1000037 Horst Koster 1235 1290 2525 126.25
7 1000158 Cisca de Jong 1222 1288 2510 125.50
8 1000006 Willy Colly 1312 1187 2499 124.95
9 1000124 Marten de Vries 1200 1266 2466 123.30
10 1000077 Erik Koelewijn 1264 1201 2465 123.25
11 1000054 Jan Zwiers 1256 1195 2451 122.55
12 1000051 Jan van der Sleen 1200 1241 2441 122.05
13 1000150 Hennie Huizing 1178 1246 2424 121.20
14 1000117 Gerard Kuper 1189 1228 2417 120.85
15 1000159 Tineke Mensen 1112 1234 2346 117.30
16 1000066 Harm Geerts 1146 1158 2304 115.20
-------------------------------------------------------------------------

Tussenuitslag na 2 Individuele Selectiewedstrijden Afdeling Noord dd 07-02-09


Klasse : Hoofdklasse DA
Beste 2
Ps Naam R 1 R 2 R 3 R 4 Tot. Gem. score's
--------------------------------------------------------------------------
1 Hettie Kleine 1437 1428 1394 1439 5698 142.45 2876
2 Nelly Eekhof 1435 1421 1397 1380 5633 140.82 2856
3 Elly Mensen 1376 1351 1323 1448 5498 137.45 2824
4 Janny Koops-de Vries 1365 1371 1330 1368 5434 135.85 2739
5 Geesje Berendsen-Eling 1351 1340 1349 1342 5382 134.55 2700
--------------------------------------------------------------------------


Klasse : Hoofdklasse HA
Beste 2
Ps Naam R 1 R 2 R 3 R 4 Tot. Gem. score's
--------------------------------------------------------------------------
1 Harold Schomaker 1453 1439 1444 1440 5776 144.40 2897
2 Herman Depenbrock 1435 1443 1402 1436 5716 142.90 2879
3 Jan Postma 1412 1417 1405 1376 5610 140.25 2829
4 Marcel Viand 1396 1393 1368 1418 5575 139.38 2814
5 Ron Duursma 1337 1380 1423 1405 5545 138.63 2828
6 Jaap Huisman 1379 1390 1375 1393 5537 138.43 2783
7 Tinus de Vries 1354 1439 1348 1365 5506 137.65 2804
8 Harm Zoutman 1396 1409 1333 1340 5478 136.95 2805
9 Manfred Ravens 1385 1353 1340 1369 5447 136.18 2754
10 Sjaak de Vries 1375 1345 1347 1349 5416 135.40 2724
11 Gradus Mensen 1388 1291 2679 133.95 2679
--------------------------------------------------------------------------


Klasse : Hoofdklasse HB
Beste 2
Ps Naam R 1 R 2 R 3 R 4 Tot. Gem. score's
--------------------------------------------------------------------------
1 Jelle Elzinga 1378 1419 1391 1408 5596 139.90 2827
2 Frank Oltmans 1403 1367 1380 1425 5575 139.38 2828
3 Evert de Jonge 1417 1376 1372 1379 5544 138.60 2796
4 Jaap van der Velde 1294 1323 1345 1363 5325 133.13 2708
5 Kees Kolen 1336 1370 1302 1314 5322 133.05 2706
6 Jan Meijer 1293 1356 1280 1327 5256 131.40 2683
7 Eltjo Meijer 1281 1328 1298 1310 5217 130.43 2638
8 Gunnar Lund 1403 1345 2748 137.40 2748
9 Jan Moesker 1302 1410 2712 135.60 2712
--------------------------------------------------------------------------




Klasse : Jeugd
Beste 2
Ps Naam R 1 R 2 R 3 R 4 Tot. Gem. score's
--------------------------------------------------------------------------
1 Jacquelien Klunder 1046 1060 1078 1072 4256 106.40 2150
2 Anna Carina Zoutman 1008 938 1007 991 3944 98.60 2015
3 Jonas Klunder 933 1008 978 978 3897 97.43 1986
4 Ellen de Vries 980 972 938 971 3861 96.53 1952
5 Janine Zoutman 907 1042 941 925 3815 95.38 1983
6 Louise Klunder 903 823 883 889 3498 87.45 1792
7 Kim Berendsen 876 777 937 862 3452 86.30 1813
8 Chantal Berendsen 787 811 879 835 3312 82.80 1714
--------------------------------------------------------------------------

Klasse : Klasse C
Beste 2
Ps Naam R 1 R 2 R 3 R 4 Tot. Gem. score's
--------------------------------------------------------------------------
1 Harm Cornelissen 1359 1361 1361 1407 5488 137.20 2768
2 Jannie Kruizinga 1392 1293 1364 1333 5382 134.55 2756
3 Hennie Keimpena-Kleine 1338 1385 1235 1317 5275 131.88 2723
4 Jans Sloots 1299 1313 1343 1307 5262 131.55 2656
5 Greta van de Zee-Kloosterhuis 1336 1299 1220 1294 5149 128.73 2635
6 Henk Kruizinga 1308 1325 1282 1229 5144 128.60 2633
7 Ineke Jongbloed 1207 1289 1296 1321 5113 127.82 2617
8 Lammert Kiers 1272 1222 1340 1275 5109 127.72 2615
9 Dikkie Spithof 1286 1226 1256 1279 5047 126.18 2565
10 Hillie Knigge-Lanting 1227 1294 1252 1267 5040 126.00 2561
11 Marco Grauer 1362 1343 2705 135.25 2705
12 Leen Kalksma 1244 1233 2477 123.85 2477
13 Albert van Urk 1233 1241 2474 123.70 2474
--------------------------------------------------------------------------
Klasse : Klasse D
Beste 2
Ps Naam R 1 R 2 R 3 R 4 Tot. Gem. score's
--------------------------------------------------------------------------
1 Jan Twickler 1333 1360 1311 1313 5317 132.93 2693
2 Hennie Wolters 1359 1339 1332 1214 5244 131.10 2698
3 Alie Geerts 1263 1297 1277 1271 5108 127.70 2574
4 Willy Colly 1254 1309 1312 1187 5062 126.55 2621
5 Roelf Hekman 1261 1272 1296 1232 5061 126.53 2568
6 Geert de Jong 1276 1215 1269 1295 5055 126.38 2571
7 Cisca de Jong 1282 1211 1222 1288 5003 125.07 2570
8 Horst Koster 1269 1202 1235 1290 4996 124.90 2559
9 Erik Koelewijn 1225 1272 1264 1201 4962 124.05 2536
10 Jan Zwiers 1175 1313 1256 1195 4939 123.47 2569
11 Gerard Kuper 1192 1305 1189 1228 4914 122.85 2533
12 Jan van der Sleen 1253 1205 1200 1241 4899 122.47 2494
13 Hennie Huizing 1223 1182 1178 1246 4829 120.72 2469
14 Harm Geerts 1209 1232 1146 1158 4745 118.63 2441
15 Klaas Meeldijk 1263 1278 2541 127.05 2541
16 Marten de Vries 1200 1266 2466 123.30 2466
17 Jan Klaster 1227 1209 2436 121.80 2436
18 Tineke Mensen 1112 1234 2346 117.30 2346
--------------------------------------------------------------------------


Klasse : Klasse E
Beste 2
Ps Naam R 1 R 2 R 3 R 4 Tot. Gem. score's
--------------------------------------------------------------------------
1 Anja Dijkstra 1275 1326 1309 1241 5151 128.77 2635
2 Henk Schut 1279 1247 1282 1249 5057 126.43 2561
3 Gretha van der Spoel 1279 1271 1226 1202 4978 124.45 2550
4 Jannie Tulp 1236 1215 1193 1299 4943 123.57 2535
5 Fenna Dijkstra 1159 1274 1221 1139 4793 119.82 2495
6 W. Kuiper 1258 1165 1177 1171 4771 119.28 2435
7 Piekie Snuk-Maatjes 1132 1204 1177 1218 4731 118.28 2422
8 Johan Schut 1173 1150 1162 1218 4703 117.57 2391
9 Leo Nauta 1183 1252 1118 1100 4653 116.32 2435
10 Gezienus Westerdijk 1191 1141 1196 1123 4651 116.28 2387
11 Ellie Kleine 1126 1155 1110 1147 4538 113.45 2302
12 Fabian Oltmanns 1268 1324 2592 129.60 2592
13 Thea Zwik 1211 1240 2451 122.55 2451
14 Jacob Kamminga 1149 1270 2419 120.95 2419
15 Jan Brat 1142 1183 2325 116.25 2325
16 Roelof Hoekman 1126 1167 2293 114.65 2293
17 Trijny Kuil 1148 1139 2287 114.35 2287
--------------------------------------------------------------------------


Klasse : Klasse F
Beste 2
Ps Naam R 1 R 2 R 3 R 4 Tot. Gem. score's
--------------------------------------------------------------------------
1 Jan van der Spoel 1282 1257 1211 1222 4972 124.30 2539
2 Geert Dries 1300 1243 1187 1209 4939 123.47 2543
3 Hennie Fictorie 1167 1274 1205 1258 4904 122.60 2532
4 Janny Heuvelman 1211 1192 1150 1201 4754 118.85 2412
5 Fokke Jongbloed 1148 1218 1229 1123 4718 117.95 2447
6 Janny Wijngaard 1236 1134 1160 1112 4642 116.05 2396
7 Annie van Delden 1154 1206 1155 1121 4636 115.90 2361
8 Tineke van der Weide 1118 1225 1115 1176 4634 115.85 2401
9 Gudrun Kuster 1182 1111 1156 1179 4628 115.70 2361
10 Lies Hoezen 1180 1098 1161 1115 4554 113.85 2341
11 Siegrit Plas 988 1110 1189 1177 4464 111.60 2366
12 Alfred Lier 1139 1084 1112 1129 4464 111.60 2268
13 Jan Kuil 1209 1213 2422 121.10 2422
14 Marjan Stok-heemstra 1107 1129 2236 111.80 2236
15 G. Hidding 1140 1068 2208 110.40 2208
--------------------------------------------------------------------------

Jan Brat





Uitgegeven: 08-02-2009 00:00, views: 318
Reacties (0)

Om te kunnen reageren op dit bericht, dient u zich als gebruiker in te loggen. Heeft u nog geen account? Dan kunt u zich gratis registreren.

basketbal

Regiosport Plaza - voor al uw sportnieuws in uw regio